Lodičky – spojenec dámské obuvi

Lodičky

Každá žena vypadá elegantně a stylově na vysokých podpatcích. Bez ohledu na vaši profesi a životní styl, boty na vysokém podpatku přidávají centimetry, štíhlou nohu a vypadají dobře. Můžeme je nosit pro práci, během oslav a důležitých návštěv. V létě namísto klasických lodiček, vybereme lodičky s otevřenou špičkou. Módní  jou  lakované podpatky  v půvabném stylu, lesklé, s třpytkami a kovovou září.

Vysoké podpatky pro všechny příležitosti: do práce i do světa 

V ženském šatníku může být alespoň pár párů vysokých podpatků. Máme na výběr klasický podpatek na stabilním sloupku nebo velmi vysoké boty na podpatku. Lodičky mají nejčastěji podlouhlou špičku, která opticky prodlužuje chodidlo a nohu vypadá štíhlejší. Chůze na vysokých podpatcích vyžaduje sebekontrolu a rovnováhu. Chceme-li v práci vypadat elegantně a módně, můžeme si pod stůl nechat oblíbený pár lodičeka nasadit je např. Pro obchodní jednání, schůzky s ostatními zaměstnanci a důležité příležitosti. V obchodě s obuví Casnaboty.cz najdete mnoho zajímavých modelů vysokých podpatků. Jsou zde klíny s cvočky a pantofle z materiálu pokrytého lesklým brokátem.

Lodičky

Mezi klasickými vysokými podpatky jsou ženy nejčastěji vybírány z černé, matné kůže nebo lodičky s lakovaným povrchem. Během karnevalového období stojí za to obléknout si podpatky ve stylu kouzla, tj. Lesklé, třpytivé, s flitry, cvočky a jinými dekoracemi. Módní, například, bodce ve světlých odstínech šampaňského, béžové, zlaté a stříbrné. Tyto barvy jsou velmi univerzální a hodí se k celé řadě kreací. Novoroční podpatky klademe na černé, klasické šaty, kalhoty, dámský oblek nebo dlouhé plesové šaty. Vše oslnit a potěšit svým vzhledem.

Na slunečné dny lodičky s  otevřenou špičkou 

Lodičky s otevřenou špičkou byly pro několik sezón nové. Ideální pro horké letní dny. Vezmeme je s sebou na dovolenou, aby vypadali zajímavě a působivě v přímořských letoviscích. V takových lodičkach s otevřenou špičkou se noha neunaví. Vypadají velmi pěkně s podpatky kolem kotníku a mohou nahradit klasické sandály. V létě si vybereme Lodičky s otevřenou špičkou. Jsou vyrobeny z prodyšných, prodyšných materiálů, díky nimž se vyhneme otiskům a potu chodidla. Budeme tančit celou noc na svatbě, diskotéce nebo jiné party v takových originálních patách. Letní i vzdušné šaty a šortky jsou perfektní kombinací pro otevřené podpatky. Sportovní vzhled lze kombinovat s elegantní letní vysokými podpatky.

Díky patám budou naše nohy vypadat velmi atraktivní, štíhlé a elegantní v každé situaci. Lodičky také zvyšují důvěru. Dělají nás vysokou o několik centimetrů a tenčí o několik kilo. Stojí za to mít ve skříní lodičky na léto tak i na jiné příležitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *