Univerzální dámská obuv pro každou sezónu

damska obuv

Některé dámské boty jsou ideální na zimu, zatímco v létě je musíte dát do šatníku a naopak. Naštěstí výrobci připravili obuv, která je ideální pro každou roční období, za předpokladu, že ji nepřekvapí extrémní jevy počasí. Jaké boty byste si měli koupit, abyste je mohli nosit více než jen jednu sezónu?

Dámské boty do parku i do práce

Perfektně univerzální boty jsou baleríny. Tyto nenápadné dámské boty stojí za to mít ve vašem šatníku v každém ročním období. Na jaře jsou to nejoblíbenější dámské boty a v létě se dychtivě nosí i hned po sandálech a žabkách. Mezitím se baleríny používají také na podzim a v zimě. Zatímco je nosit na začátku podzimu, není překvapivé, zima se pro ně nezdá být ideální roční období. Nic nemůže být špatnější!

Baletky dobře fungují jako obuv pro přestrojení, například při práci. Často se stává, že boty na cestě do kanceláře zvlhnou nebo prostě nejsou vhodné k tomu, aby v nich seděli celý den v kanceláři. Důvodem je skutečnost, že dámská zimní obuv má další materiál, který zahřívá chodidla, což ji činí vhodnou pouze pro venkovní použití. V místnostech by měly být kožené boty odstraněny, jakmile přijdete do práce.

Pro náročnější ženy jsou vysoké podpatky dobrou nabídkou, kterou lze nosit i v kterémkoli ročním období. Obzvláště ženy na vysokých pozicích nebo ženy, které vyžadují přísný oblékání, by měly mít vždy vysoké podpatky.

damska obuv

Tenisky 

Každá žena by měla mít ve svém šatníku pár tenisek, které využije nejen při joggingu. Sportovní obuv je velmi pohodlná, takže ženy ji každý den rádi nosí. Vzhledem k mírným zimám v posledních letech se tenisky a tenisky běžně vyskytují na ulicích v každém ročním období. Mohou být také použity jako variabilní dámská obuv při práci, pokud to poloha umožňuje. Nezapomeňte, že boty se sportovním střihem nebudou vyhovovat každému stylu. Pro elegantní oblečení si vyberte jiné, formálnější boty.

To neznamená, že tenisky nemohou tvořit duet s jakoukoli sukní nebo šaty a jsou vhodné pouze pro kalhoty. Naopak v posledních několika sezónách získala kombinace sportovní obuvi a sukní velkou skupinu obdivovatelů, hlavně díky pohodlí. Obchody s obuví nabízejí tenisky v různých provedeních a barvách, takže každá žena najde pro sebe dokonalý model. Je však dobré, pokud jsou univerzální, protože velmi barevné nebo vzorované boty neodpovídají vždy celému stylu.

Jaké dámské boty si vybrat?

Při výběru obuvi by ženy měly věnovat zvláštní pozornost skutečnosti, že jsou univerzální a vhodné pro mnoho různých životních situací. Některé z nich lze nosit po celý rok na různých místech. Dámská šatní skříň je obvykle tak bohatá na dámskou obuv, že určitě existují boty, které lze použít mnoha způsoby. Pár balerín a sportovních bot je absolutní nutností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *