Recenze dámské obuvi pro rok 2021

boty

Dámská móda je diktována módními přehlídkami v nejdůležitějších světových hlavních městech módy. Trendy se odehrávají především v Paříži, Londýně, Miláně a New Yorku. Letošní přehlídky umožnily určit, které boty převezmou trh s obuví. Již na podzim roku 2020 bylo možné pozorovat vliv trendů na obuv, kterou nejčastěji kupují a nosí ženy.

Nejmódnější dámská obuv roku 2021 – kotníkové boty na podpatku , pérka a kozačky

Na letošních výstavách obchodů s obuví se ukázalo, že panují kotníkové boty na nízkých podpatcích. Jako každý rok bude na prvním místě v žebříčku černá, ale nebudou chybět ani podzimní barvy: hnědá,  zelená a šedá. Červené boty budou novinkou a hitem, který zaujme ženy, které chtějí odlišit svou stylizaci během oblačného počasí. Boty pérka budou dobrou volbou pro každého, kdo si cení funkčnosti a pohodlí.

Na kozačky  se také nezapomnělo. Vrátili se ve velkém stylu a dosáhli do poloviny stehen! Budou perfektní jako sexy důraz na ženské nohy. Šaty a sukně budou pouze doplňkem stylových, často lakovaných kolenních bot. Najdou se nejen v černé barvě, ale stejně jako u jiných typů obuvi, které jsou v módě v roce 2021, budou v odstínech šedé, zelené, bílé, jasně žluté, světle růžové nebo krvavě červené.

Nejmódnější dámská obuv v roce 2021 – 90. léta, sneakersy , inspirované pánskou módou

Boty v roce 2021 ponesou stopy historie. 90. léta, i když minulost, vždy ovlivňují současnou módu. Tentokrát prvky převzaté z minulého století budou jasné barvy a vysoké platformy. Budou pracovat v mnoha druzích obuvi. Zejména sneakersy  budou ženy znovu lákat na pohodlí a hodí se pro ležérní, pohodlný  vzhled. Obuv inspirovaná pánskými pantoflemi se v příští sezóně ukáže jako módní. Černá, hnědá, krémová, červená nebo pudrově růžová – budou se vyrábět ve většině barev. Budou se také lišit podle textury. Kromě obvyklých matných budou také lakované a semišové.

Dokonale doplní elegantní kancelářské oblečení. Proto je určitě budete moci vidět v kancelářích a na ulicích velkých měst během dopravní špičky, kdy se podnikatelka vrátí domů. Nejen vysoké podpatky dodají obchodním ženám kouzlo a charakter. Obnovený a osvěžený typ obuvi se může líbit nejen díky pěknému vzhledu, často modernímu, ale také kvůli pohodlí a snadnému použití.

Rok 2021 nezmění boty, které si ženy nejčastěji vyberou. Výrobci obuvi se zaměří na návrat 90. let, kotníkové boty, kozačky , pérka  a tenisky, které byly v minulých sezónách přítomny také v dámských skříních. Budou však svěží, módní a díky své rozmanitosti vhodné pro každou nohu a oblečení. Okouzlí vás svými barvami, materiály a novinkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *