Kouzlo červených bot

červené boty

Červená nikdy nevyjde z módy. Skvělí návrháři ji milují. Dodává charakter a záři, je nekompromisní, rozhodná, viditelná, extrémně ženská. Je to barva králů. Červená od hlavy po paty nemusí vždy vyhovovat každému, ale červené boty … ach, to je úplně jiný příběh!

Legendární a nadčasové

Na červených botách je něco neobvyklého. Krása a špetka nonšalantnosti. Nelze je přehlédnout. Přitahují pozornost a jejich majitel rozhodně nezmizí v davu. Motocyklové boty, boty, tenisky, sandály, boty, lodičky, tenisky, holínky – všechny mohou být červené. Červená nezná hranice, neexistuje pro ni tabu, pokud jde o design, materiál nebo sezónu.

Snad nejznámější červené boty (https://www.casnaboty.cz/product-cze-67627-CERVENE-BOTY-S-KRYSTALKAMI.html) jsou ty, které patří … papeži. Judy Garlandová měla na sobě třpytivé flitry. Plné sex-appeal červených vysokých podpatků se často nacházejí na mólech skvělých návrhářů a na nohou celebrit. Každý rok vstupují do obchodů a šatníků nové trendy, ale zdá se, že pozice červených bot je nezpochybněná. Jsou nadčasové.

Odvážné a elegantní

Někdy instinktivně sáhneme po tlumených, nenápadných barvách. Když se topíme v těchto bezpečných šedinách nebo granátech, existuje neodolatelná touha zářit. Poklepejte na nohu a zakřičte „Jsem zvláštní!“. Samozřejmě, červené boty jsou pro tento odvážný, ale elegantní stomp nejlepší. Silný, ohnivý přízvuk v oblečení dokonale podtrhne osobnost, dodá odvahu a soustředí pozornost okolí.

Pro každou příležitost

Červená může být obtížná. Občas se to zdá kontroverzní, pravděpodobně kvůli jeho triumfální viditelnosti a spontánnosti. Červené boty však nikdy nejsou okázalé, i když opravdu výrazné. Ale o to jde! Barva máku, vína, třešní, chilli papriček, lesních jahod, jahod – je z čeho vybírat a každý odstín je esencí radosti a vitality, čisté energie. Nebude ranní jogging příjemnější v pohodlných teniskách v barvě šťavnatých malin? Nebude večerní outfit zářit jasněji, když si vybereme pár sandálů na vysokém podpatku v barvě Pompeian pink? Červená se hodí ke všem stylům obuvi.

Červené boty jsou skvělou volbou. Jsou vhodné jak pro skvělý výlet, tak pro líné odpoledne na zahradě. Kombinují eleganci s trochou vzdálenosti od sebe. Jsou kvintesencí ženskosti. Musíte mít alespoň jeden pár, protože pravdou je, že boty v této barvě nikdy nevyjdou z módy. Vždy bude něčemu odpovídat, protože má charakter, dokonale zdůrazňuje individualitu a dodává sebevědomí. V červených botách můžete jít opravdu daleko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *