Noste boty jako baletka

Baleríny

Jemné pohyby baletky jste viděli více než jednou. Ať už na jevišti nebo v každodenním životě – tanečnice kráčí a tančí jako peří. Jeho kouzlo umocňují jemné a velmi lehké, pružné boty – baleríny, známé také jako baletní boty. Umožňují její volnost pohybu a vypadají velmi efektivně. Z tohoto důvodu se boty baletních tanečníků začaly každodenně používat – každý z nás přeci sní o lehkosti baleríny.

Elegance a skromnost

Když si vzpomenete na filmy z padesátých let, plakáty nebo fotografie z tohoto období, můžete si všimnout rozšířených, ozdobných šatů nebo sukní se spodničkami a také skromných balerínek. Korunovali formální a každodenní oblečení – přidali šarm a eleganci, ale jejich skromnost způsobila, že ženské pohlaví vypadalo v každém věku velmi dívčí a elegantní. Tak tomu je i dnes. Dali jsme si baletní boty, šaty a sukně, stejně jako tříčtvrteční kalhoty, džíny, obleky a bundy. Náš outfit zvýrazňujeme botami výrazných barev nebo v klasických černých, bílých nebo šedých odstínech. Někdy volíme různé vzory – květinové, houndstooth, tečky, pruhy nebo šeky. Žádná z žen se nevzdá takové klasické obuvi, kterou můžeme každou sezónu vidět v nové verzi.

Pohodlí a náznak extravagance

Výhodou baletních bot je pohodlí. Pracujeme déle a déle, naše odpolední a večerní aktivity také vyžadují, abychom se často pohybovali, pohybovali jsme se po městě, v parcích a procházeli se po bulvárech. Chceme vypadat dobře, ale zároveň musíme mít nepřilnavou obuv vhodnou pro nohy. Balerínky jsou nejlepší volbou pro zaneprázdněnou, energickou a aktivní ženu, která plní mnoho ze svých sociálních rolí. Mimochodem, dávají nám šanci vyniknout od ostatních – pojďme sáhnout po baletních botách v neobvyklých originálních barvách, vyrobených z dobrých materiálů, doplněných jedinečnými detaily, jako jsou mašle, květiny, flitry, kamínky, kovové spony nebo vyšívané prvky . Nebojme se, že jejich plochá podrážka sníží naši výšku – budeme prostě vypadat dívčí a křehčí.

Někdy stojí za to zkombinovat funkčnost s jedinečným vzhledem, jsou to baleríny, které jsou po léta tak zlatým středem, protože umožňují ženám být tak silné jako baletky a zároveň působit dojmem jemných a lehkých tvorů. Poskytují také velkou volnost pohybu a jsou výrazným doplňkem příležitostného a každodenního oblečení. Často se stávají jeho dominantním prvkem, a když chceme – mírumilovným doplňkem rafinovanějšího a odvážnějšího stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *